Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. díl: Rodina

19. 7. 2007

Dny najednou se Sophií nabraly rychlý spád. Miminko si všichni zamilovali a s radostí jen obskakovali, když se Sora šla podívat na trénink. Ta maličká si dokázalo dokonce omotat kolem prstu i Kalose. V Kaleido Star nebylo člověka, co by jí nemiloval.

Jednoho večera seděla naše rodinka poklidně v obývacím pokoji. Leon už měl po vystoupení, seděl v křesle a četl si knížku. Sora dávala maličké její večerní dávku mateřského mléka a když mrně mělo dost, šla ji dát do postýlky a chvilku čekala, než usne. Poté se vrátila za Leonem. S úsměvem si sedla do křesla naproti jemu, rozsvítila si lampičku a začetla se do nového scénáře. Měsíc uplynul jako voda a doktor usoudil, že už se může vrátit na jeviště. Trénink měl začít příští den. Zamyšleně si zkousla ret. Mia jí schválně nedávala žádné špeky, protože byla ještě pořád celkem vyčerpaná a absolutně bez fyzičky. Sice doma tajně v Leonově nepřítomnosti trochu cvičila, ale i tak to bylo slabé. Bude to těžké, ale zvládne to. Otočila list.

Leon tajně pozoroval, jak si čte scénář. Usoudil, že je ta nejlepší chvíle.

,,Soro?“ Zaklapl knihu a vstal.

,,Hm?“ vzhlédla k němu zrovna ve chvíli, kdy si sedl vedle ní do křesla. Vzal jí scénář a položil ho na stůl. Její drobné ručky poté vzal do svých. Překvapeně se na něj s úsměvem dívala.

,,Za týden a pár dnů máme stát spolu na jevišti….a já bych byl moc šťastný, kdybychom tam stáli jako manželé…Soro, vezmeš si mě?“ zeptal se jí mírně nervózně a spatřil, jak jí v očích hraje štěstí. Nic neřekla, jen ho pohladila po tváři a poté ho políbila. Když polibek ukončila v Leonově očích se objevilo štěstí, ale taky jiskřičky.

,,To má být ano nebo ne?“ zeptal se nevinně. Vtiskla mu na rty vášnivější a delší polibek.

,,Pořád nevím, co to znamená,“ řekl a snažil se předstírat andílka.

,,Leone!“ Sora vstala se smíchem a chtěla zamířit k Sophii, ale Leonovi pevné paže ji přitlačili k němu, takže seděla na jeho klíně.

,,Nikam mi ještě neutíkej, na něco jsi zapomněla,“ řekl jí a vytáhl z kapsy košile malý prstýnek z bílého zlata s drobnými safíry a diamanty po obvodu a navlékl ho Soře.. Sora dala Leonovi ruku kolem krku.

,,Je překrásný,“ zašeptala mu šťastně do ucha tak, že Leon cítil její dech na krku.

,,Tobě se ani zdaleka nevyrovná,“ lichotil jí. Políbila ho. Okamžitě využil příležitosti, přitiskl si ji k sobě a polibek jí vášnivě oplatil. Když už jí chtěl sundat tričko, ozvalo se z ložnice slabé vzlykání.

,,Ona má snad šestý smysl,“ zaúpěl tiše Leon a pustil Soru, která s lehký smíchem zamířila do ložnice. Nad postýlku Sophie se vznášel Kejklíř.

,,Co tu vyvádíš?“ zeptala se Sora a zamířila za maličkou, ale strnula překvapením. Sophie totiž už neplakala, ale svýma velkýma kukadlama pozorovala Kejklíře. Ten vždy letěl kousek doprava nebo doleva a malá Sophie se dívala přesně na něj. Začínala po něm natahovat své dětské ručky.

,,Já nejsem hračka!“ Kejklíř od ní poodletěl k Soře.

,,Řekl bych, že ta rozkošná holčička mě vidí,“ oznámil jí užasle.

,,TO SI DĚLÁŠ SRANDU?!“ vykřikla Sora a podívala se nejdřív na Kejklíře a potom na Sophii, která se smála na Kejklíře a natahovala na něj ručky.

,,Děje se něco?“ do ložnice se přiřítil Leon. ,,Co to je?“ ukázal na Kejklíře. Ten byl ještě více v šoku.

,,Skvělé, všichni mě vidí, můžeme spolu žít, jako jedna velká rodina!“ začal jásat duch jeviště.

,,Na to zapomeň!“ Sora ho vzala a vyhodila z okna.

,,Jdu si stěžovat za Rossetou!“ vykřikl ještě duch, než Sořinou zásluhou zaletěl až kamsi. Leon se na ní mírně nechápavě díval. Sora si povzdechla.

,,Tak to byl duch jeviště. Malá plakala kvůli jemu, asi ji vyděsil. Zajímavé, zjevuje se těm, koho si vyvolilo jeviště. Takže tu máme malou akrobatku!“ Sora vzala stále se smějící Sophii do náruče a zatočila se s ní. Maličká se smála ještě víc a poté začala maminku tahat za vlasy.

,,To nebyl přelud, že ne?“ povzdechl si Leon. Sora zavrtěla hlavou.

,,Bohužel ne, někdy bych ho nejraději neviděla, ale nebýt jeho, nejsem tam, kde jsem. Měla bych se mu asi omluvit.“ Sora se zatvářila poraženě a dala malou zpět do postýlky, zapnula jí ještě kolotoč nad postýlkou, aby usnula.

,,Já tu s ním počkám, jestli chceš, můžeš jít spát, zítra potřebuješ sílu,“ nabídl se jí Leon a políbil ji na rameno. Sora vděčně jeho nabídku přijala a zamířila do koupelny. Když se vrátila. Leon spal na židli vedle postýlky se Sophií v náručí. Sora se usmála vzala opatrně malou a položila jí do postýlky. Leon se probudil.

,,Já jsem usnul?“ Sora přikývla a zamířila k posteli, do které si tiše lehla, aby malou neprobudila.. Vzala si ještě diář a kontrolovala zítřejší aktivity. Než se Leon vrátil z koupelny, Sora už spala. S úsměvem jí vzal diář z ruky a odložil ho na stolek, poté si k ní lehl. Sora ze spánku cosi zamručela, spokojeně se usmála a přitulila se k němu. S rukou kolem jejího pasu usnul.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

presneee

(nika, 22. 6. 2014 11:45)

Ahoj neviem ci to viete ale v roku 2007 bola vydana kniha kaleido star ktora sa odohrava 15 rokov v buducnosti jedna sa tam hlavne o sorinu sestru yume ale producenti tam koli fanusikovskym dohadom ohladom na sorinu lasku potvrdili ze SORA SA VYDA ZA LEONA A MAJU SPOLU 2 DCERY KTORE SU AKROBATKY ken sa ozenil s miou a leyla j yurim len aby ste vedeli

kraaaaasa

(nikiiiiiiiii, 12. 2. 2010 19:31)

chce to pokracko nech ma este sora deti a siphia ako vystupuje

Hezkýýýýýýý

(KIbala 666, 21. 1. 2010 18:41)

Moc se mi to líbilo doufám že bude pokráčko už se teším.

juuuu

(Caracal, 18. 5. 2009 13:13)

to by chtelo, jako o par let pozdeji jak sophie, sora leon vystupuji spolu ... bylo by to sugoi ...

........

(SORA, 11. 8. 2008 14:34)

taky bych chtela aby bylo pokracovani..uz jenom ta predstava jak vidim Soru Leona Sofii na jevisti je neskutecna ...a celou dobu co ctu tyhle povidky je vidim zive pred sebou..naprosto me to dostalo ...Kráááááááááááááááááása!!moc povedene!!

=DDDDDDDD

(Lirael, 3. 12. 2007 22:36)

Moc krásné...moc povedé prostě kawaiiii!!!=)(skoda jen ze to uz asi nebdue mit pokracovani....bylo by zajimave videt na jednom jevisti celou jejich rodinku...=DDDD)

JA CHCI DALSIIIIII PRIBEEEEEH

(Lati, 4. 11. 2007 20:38)

To jsou uzasny povidky, u nekterych se normal brecela dojetim, mas fakt talent a dokonalou predstavu o tom, musis napsat dalsi a dalsi
KAWAIIIIIII

to bylo naprosto skvělé

(Adriana, 24. 8. 2007 11:58)

Nemám slov bylo to prostě nádherná povídky

Krása :)

(Elleanor, 5. 8. 2007 17:40)

Nemám slov - je to úžasně napsaný :))

Uzasnyyy

(Janule, 19. 7. 2007 23:37)

Je to bylo klasny moc se mi to libilo uzse tesim na dalsi dilek

SUPÉÉÉÉR

(Arkela, 19. 7. 2007 23:08)

dalí super příběh... :-)

Leoooon

(Adrianet, 19. 7. 2007 21:21)

Tůdle, ten je můj! =oP XD

Leon je krásný

(anime929, 19. 7. 2007 16:41)

jůůůůůů kawai!!kawai!!!heh j chci Leona*in love*