Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. díl: Malířem snadno a rychle

20. 10. 2007

Adri k němu překvapeně vzhlédla. Poté se na její tváři rozhostil úsměv. Místo odpovědi Leon dostal polibek. Ihned využil příležitosti, ještě více si ji k sobě přitiskl a vášnivě jí polibek oplatil, čímž v sobě nezapřel francouzskou krev. Konečně byli po dlouhé době sami. Ucítil, jak jí po tváři teče slza  štěstí. Slíbal jí a pokračoval kde přestal s ještě větším nasazením, než předtím.

Ráno se Adri probudila s hlavou na Leonově hrudi a jeho levou ruku měla obmotanou kolem pasu. Usmála se. Tohle bylo totiž poprvé, co Leon zaspal a nebudila se za vůně lahodné snídaně. Ostatně by se nedivila, kdyby prospal v kuse tři dny, po takovéhle noci. Rozhodla se tedy přichystat tentokrát snídani ona a pokusila se jemně odstranit Leonovu ruku ze svého pasu. Neúspěšně. Na rozdíl od ní měl totiž lehký spánek a okamžitě si ji k sobě přitáhl a zamrkal.

,,Dobré ráno,“ usmála se na něj Adri a vtiskla mu polibek.

,,Kampak mi prcháš?“ zeptal se a přitáhl si ji blíž.

,,Chtěla jsem udělat snídani,“ řekla s andělským výrazem a pohladila ho po nahém hrudníku. Ucítila jak se zachvěl a přitáhl si ji ještě blíž.

,,Nech toho,“ řekl, ačkoliv z hlasu vyzněl přesný opak jeho slov.

,,Čeho?“ zeptala se nevinně a znovu ho pohladila  ručkou po hrudi.

,,Jak chceš!“ pravil, nadzvedl se nad ní, jemně chytil za bradu a vtiskl na rty dlouhý a vášnivý polibek.

,,Ale, ale, copak tě tak probralo?“ řekla Adri s čertíčky v očích, zatímco zasypával její tělo polibky a pohladila ho po zádech a poté opět po hrudi, což se neminulo bez odezvy.

,,Ty chceš, abych se zbláznil..“ dostal ze sebe Leon a políbil ji na podbřišek, kde věděl o jejím slabém místě. Zachvěla se, slabě vzdychla a vsunula mu prsty do vlasů.

,,Ty se zjevně snažíš o to samé..“ zašeptala a poté už jen ucítila na svých rtech rty toho svůdníka a jeho žár.

 

Později

Leon se svalil vedle ní a oddychoval. Adri se k němu přikulila a políbila ho.

,,Takovouhle snídani mi můžeš přichystat častěji,“ řekl Leon s čertíčky v očích a políbil ji na krk.

,,Ďáble,“ zasmála se a podívala se na budík. ,,Asi máme malý problém,“ řekla po chvíli. Přestal jí hýčkat krk a vzhlédl k ní.

,,Ty jsi…?“ nedořekl větu Leon. Zasmála se a vstala.

,,Ne, ale už jsme měli být půlhodinu na tréninku. Škoda, že nebudu u toho, až budeš Soře a Mie vysvětlovat, že jsi zaspal.“ Zasmála se, hodila po něm polštář a začala se převlíkat.

 

Tou dobou u Juriho v bytě

Juri se díval do zrcadla na svůj obličej, který hrál všemi barvami. Jemně se ho dotkl a poté sykl. Přemýšlel, že si vezme ještě volno tak dva dny a poté se to pokusí zamaskovat nebo nadhodí historku o tom, že se zastal nějaké ženy, kterou přepadli v uličce.

Vzpomněl si na včerejší večer, kdy se po svém neúspěchu vrátil do Kaleida, aby si promluvil s Leonem.

,,Hej, Juri! Na slovíčko!“ozval se hlas za zády mladíka, když šel chodbou. Juri se otočil a podíval se do tváře Christiana, který mu rozhodně nechtěl vyznat lásku.

,,Co je?“  zeptal se ho Juri.

,,Vzpomínáš si na období před dvěma roky?!“ zeptal se Chris ostře a aniž by čekal na odpověď, vrazil mu ránu do obličeje, až se Juri otočil a zakolísal.

,,Tak tohle jsem ti tehdy slíbil. Děj jí pokoj, rozumíš?! Nebo skončíš o dost hůř!“ řekl výhružně a otočil se.

,,Chceš mi vyhrožovat?“ zeptal se Juri a utřel si pramínek krve, co mu tekl z nosu.

,,Vyhrožování je část teoretická, preferuji praktické věci!“ pravil Chris ostře a jakmile se Juri na něj pokusil vrhnout, vrazil mu ještě jednu do zubů. Mladík to vzdal a Chris šel svou cestou.

Yuri si povzdechl a připlácal si na tvář opatrně vychlazený steak.

 

Mezitím Adri rozevřela dveře tělocvičny, kde měli s Jurim trénovat souhru na hrazdách. Rozhodla se na včerejší incident zapomenout, jedině tak mohla dál pokračovat ve vystupování s ním. Pakliže bude sekat dobrotu, nic neřekne. Popravdě ani nechtěla, aby se to řešilo, vždy si v takových situacích připadala hrozně trapně a prostě to chtěla smést ze stolu.

Avšak jaké bylo její překvapení, když tělocvična byla prázdná. Vyšla z ní a teprve teď si na jejích dveřích všimla cedulky, kterou předtím ve shonu přehlédla. Trénink byl zrušen. Uchechtla se a zamířila k jevišti s ledem, kde měl trénovat Leon se Sorou a za pokynů Miy. Když si pospíší, možná stihne ještě jeho omluvy, jelikož vyrážela z bytu dříve jak on.

Vešla do ohromné haly a v hledišti zpozorovala Lessien, Elleanor a Annu a tak zamířila si sednout za nimi. Vyprskla smíchy při představě, jak se Leon, který byl už se Sorou na hrazdě, omlouvá před celým tímhle publikem a se smíchem přišla k dívkám.

,,Taky zaspala?“ neodpustila si poznámku Less a cukalo ji v koutku. Adri neschopná slova se posadila na volné sedadlo vedle ní.

,,Juri si bral na pár dnů volno, prý ho přepadla nějaká nemoc,“ špitla Elleanor a lehce se červenala. Někdo kousek od nich se uchechtl. Otočily se a zjistily, že novým příchozím je Chris.

,,Dobré ráno!“ zívl mladík, protáhl se a prohlédl si Adri.

,,Co je?“ zeptala se dívka, když uzřela jeho zkoumavý pohled.

,,Nic, nic..“ odvětil a sedl si vedle ní.

,,No Leonovi to jde dobře na to, že zaspal,“ rýpla si opět Less do Adri.

,,Děsně vtipný!“ zazubila se Adri a lehce se červenala. Všichni pohlédli do výšky, kde opravdu Sor a s Leonem převáděli excelentní výkon jako vždy. Adri lehce pýchlo u srdce, když viděla, jak Leon dívku objímá. Začala si pohrávat s prstýnkem na ruce, který si navlékla na chodbě, jelikož ho na tréninku nechtěla ztratit. Prstýnek byl z bílého zlata s šesti drobnými diamanty navrchu a uprostřed byl nádherný briliant, který svým vzorem připomínal hvězdu. Prsten to byl vskutku originální a skvostný.

,,Nechceš mi něco říct?“ zašeptal Chris k Adri, která pozorovala Leona nahoře na hrazdě.

,,Například?“ zeptala se duchem nepřítomná.  ,,Vlastně ano…jsem zasnoubená…“

,,COŽE?!“ ozvalo se sborově kolem ní, načež Mia po nich hodila zlostný pohled.

,,Gratuluji..“ ozval se tichý hlas za nimi a všichni se za ním sborově otočili. Jenže Amelie už byla pryč.

,,Co jí je?“ zeptala se Adri.

,,No…víš…když jsi byla pryč….tak trochu se zbláznila do Leona..“ vysvětlovala jí pomalu Anna.

,,Udělala mu tehdy děsnou scénu a on jí řekl, že jestli tu je jen kvůli jemu, tak se může spakovat a odjed, protože on čeká na tebe. Načež s emu vysmála do tváře a on jí řekl několik slov. Od té doby je úplně jiná. Na ni až nezvykle tichá a zamlklá, vždycky za ním lezla jak pes a na každého si otevřela pusu.“ Pokračovala Lessien.

,,Já ji párkrát viděla, jak chodí se tajně dívat na jeho tréninky..“ řekla tiše Ell.

,,Aha..“ odvětila Adri. Nějak nevěděla co říct, jen si dál pohrávala s prstýnkem.

,,Dobře, dáme si oběd!“ vykřikla Mia k akrobatům po jednom provedení náročného kousku a sama se odebrala z placu.

,,Dostanu autogram?“ zeptala se Adri Leona, když slezl dolů a v očích jí hrály veselé plamínky.

,,Ty dostaneš leda na holou, víš jak jsi mě znervózňovala?“ řekl k ní tiše, aby to ostatní, co se už pakovali na oběd neslyšeli.

,,Tak na halou, jo?“ ušklíbla se Adri a zvedla se a mířila ke dveřím. Leon jí chtěl následovat, ale všiml si Chrise, který stál opodál a aevidentně na nšj čekal.

,,Sejdeme se na obědě.“ Řekl jí. Adrianet jenom pokrčila rameny a zamířila do jídelny.

,,Čekáš na mě?“ zeptal s eLeon Chrise, když Adri byla už pryč.

,,Ano, potřebuji ti něco říct..“ souhlasil mladík s vážnou tváří.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

koment

(Samííí, 28. 10. 2007 12:14)

Tedaaa, toho Chrise s tím Jurim sem teda nepochápala =D prej pár dní volno =D jinak super ;)

sugoi

(Arkela, 22. 10. 2007 0:20)

Adri mě už prostě docházej slova jak ti pochválit příběhy který píšeš...(nj moje malá slovní zásoba)
Moc se mi líbilo tos Yurim a Chrisem. Taky to ráno Leona a Adri... A sem strašně zvědavá co Chris řekne leonovi sice tuším co y to mohlo bejt,ale jak tě znám určitě mě něčím překvapíš.. tak plosím napiš další pokráčko pokud možno co nejdřív... už se na něj moc těším :)

great :D:D

(Elleanor, 21. 10. 2007 16:17)

Jako nevím, kde začít dřív :D Určitě na něco tutově zapomenu :( Taaakže - líbilo se mi to, jak Adri zmínila, že je zasnoubená - to prostě nemělo chybu :D:D A ten konec - wow - prostě píšeš úžasně jako profík :) Necháváš nás pořád v nějakém překvapení, co se bude dít příště :)
taky se mi líbila ta retrospektiva děje Chrise s Yurim - hezké spetření :))
Jo a ty rána Adri a Leona - fakt by mě zajímalo, kde na to chodíš :D:D
A prostě celkový dojem 10000000000000 % :))))

:D:D no ješiš

(Jaheira, 21. 10. 2007 14:52)

Takové scény :D:D sem byal ganc v křečích :D sem z toho nestíhala :D ale jako jinak super :D ale jako už aby bylo pokračko :D

Chrisi ty válíš!!!

(Nime, 20. 10. 2007 22:38)

Hehe nějak jsem si oblíbila další oběť krom Leona je to Chris 0=) jen tak dál pokrááááčkooo xD

supééééééééééér :D

(Herwen, 20. 10. 2007 22:12)

Moc skvostné :D. Chris je velice sympatický, hlavně když dal Jurimu pár rad, které praktikoval na jeho obličeji :D. To je kámoš, jak se patří. Adri další pokráčko XD :D