Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. díl: Chvilka nestačí

19. 10. 2007

Byl překrásný den babího léta. Švitořivý větřík si pohrával s barveným listím a sluneční paprsky hladily vlasy Adrianet a tvořily na nich rubínovou záři. Dívka seděla na lavičce u zimního stadionu, přes rameno přehozený baťoh. Na sobě měla černý lehký kabát a kolem krku lehce pohozenou červenou šálu. Ruce měla založené na hrudi a netrpělivě čekala, až se pán uráčí přijít. Oním opozdilcem, nebyl nikdo jiný, než Chris.

,,Promiň, Kečupos mě ještě zdržel,“ omlouval se udýchaně, když k ní přiběhl. Adri se jen dívala upřeně do země. Poté se zvedla a s Chrisem v závěsu zamířila do haly.

,,Co chtěl?“ optala se ho.

,,Běžná porada,“ ušklíbl se Chris, když jim půjčoval brusle.

,,Lhát ti nikdy moc nešlo..“ uzemnila ho Adri.

,,Tvým partnerem ve vystoupení nebude Leon, ale Yuri…“ řekl opatrně Chris a popřípadě se byl připraven krýt, kdyby si Adri chtěla vybít zlost na něm. Ta jen pokrčila rameny a zavázala si i durhou brusli.

Za malou chvíli už oba kroužili kolem kluziště pro zahřátí 10 koleček. Chris neměl hrát nikoho jiného než muže, který se zamiluje do Krásky a její lásku si chce získat zabitím netvora, který Krásku vězní na svém zámku. Spolu měli nacvičovat scénu, kdy se Chris Adri dvoří na nádvoří, kam vtrhl, poté je má vyrušit Zvíře. Okolní lidé přestali postupně bruslit a místo toho sledovali jejich vystoupení. Adri s Chrisem měli sice mít teď volno, jelikož led v Kaleidu obsazuje Sora s Leonem, ale jelikož byli oba na ledě poměrně začátečníci, rozhodli se tajně pro toto.

Důvod, proč měla Adri dnes tak špatnou náladu byl ten, že se s Leonem opravdu vůbec neviděla. Každý měl trénink zvlášť a ona měla pocit, že z toho asi chvilku rozletí na milion kousků.

,,Skoč!“ vykřikl Chris  vytrhl jí tak ze snění. Momentálně totiž byla v jeho obětí a měl ji vyhodit do vzduchu. Jenže jak se Adri špatně soustředila, tak nedopadla na nohy.

,,Co to sakra děláte?!“ rozkřikl se hlas kousek od nich. Adri rychle vstala na nohy.

,,Trénujeme,“ odpověděla a ani se na mladého muže nepodívala. Yurimu se opravdu nechtěla dívat do tváře častěji, než je zdrávo.

,,Jsi normální? Je to jen měsíc a pár týdnů po nehodě a ty trénuješ takové nebezpečné kousky bez trenéra a ty ji v tom ještě podporuješ!“ zamířil svůj hněv na Chrise.

,,Milerád bych poslouchal tvůj líbezný hlas Juri, ale jsou tu lidi,“ pravil Chris chladně a zamířil k Adri, aby se jí podíval na škrábanec na ruce.

,,Nic to není,“ šeptla k němu a snažila se opravdu, aby na její tváři neobjevila ani známka bolesti.

,,Co chceš?“ zeptala se ledově Juriho.

,,Hledal jsem tě, máme trénink,“ řekl a otočil se. ,,Počkám na tebe před stadionem!“

,,Skáču radostí až do stropu..“ špitla Adri spíše k Chrisovi, který se ušklíbl a poté ji s přáním upřímné soustrasti a lítosti poplácal po zádech.

 

Leon se procházel po Kaleidu jako tělo bez duše. Bylo odpoledne a on neměl co dělat, jelikož Kalos dal jemu a Adri přesně protichůdné tréninky a volno. Nakonec se rozhodl, pokud možno nenápadně, podívat se, jak trénují Adri a Juri. Vařila v něm krev, že zrovna ten mizera jí má být partnerem na jevišti. Christophera byl ještě schopen překousnout, ač to šlo ztuha, ale Juri, to byla kapitola zcela jiná. Už ho sice přestal nenávidět za to, jak nalákal jeho sestru Sophii na falešnou schůzku a jí pak srazilo auto, díky kterému zemřela, ale neuniklo mu, že co se Adri vrátila do Kaleida, pokud může, nenechá si ujít šanci, aby s ní mohl jakkoliv být.

Leon zaťal pěst, když spolu na konci jedné scény skončili Juri s Adri v obětí.

,,Vic něhy! Adriuska, zlehčete trochu!“ zavelel ruský trenér, kterého sem Juri dovlekl. Leonovi neunikla jeho tehdejší poznámka, že chce pro ni jen to nejlepší.

,,Ráda bych, ale nechci odletět!“ sykla Adri podrážděně a odtrhla se od Juriho. Leon se v duchu trochu ušklíbl. Tohle byla Adri. Sledoval ji, jak rozhoupává hrazdu naproti Jurimu  a její dlouhé vlasy za ní vlají jako hejno havranů, co proplouvá červánky. Polkl. Jak dlouho už ty vlasy nepohladil. Vstal a odešel. Nemohl se na Adri dívat, dováděla ho k šílenství, málem vyskočil z kůže, když sledoval každou křivku jejího těla.

Za chvíli už kráčel na chodbě, když ho čísi ruce objali kolem pasu. Tohle mu přišlo nefér, ona ho mohla objímat, ale on ji ne, takže brzo k jejímu udivení její ruce sundal ze svého pasu, aby za chvíli jí mohl opřít o zeď a připomenout jejím rtům jak chutná vášnivý polibek. Vzpomněli si na to velmi rychle. Uskutečnil i své přání ji hladit ve vlasech a nezanedbal jediný pramínek svou něhou. Pohladila ho po hrudi, čímž ho doslova mučila a plamen ještě více zažehl. Náhle polibek ukončila.

,,Musím zpět…“ špitla omluvně a v očích měla obrovský smutek. Vtiskl jí několik něžných polibků na krk.

,,Abych měl jistotu, že se mi vrátíš,“ zašeptal. Jen velmi nerad ji pustil ze svého obětí a sledoval, jak mu mizí z očí. Adri potřebovala ostatně veškerou vůli, aby se nevrátila. Leon se rozhodl. Dnes večer.

 

Když Adri došla po náročném tréninku do svého bytu, našla na stole lístek.

,,Po představení se sejdeme na pláži.“ Přečetla Adri nahlas cedulku.

,,Och, jak romantické!“ ozval se Kejklíř, který se vznášel u jejího ucha.

,,Nech si ty poznámky, Ceaspre,“ uzemnila ho a buchla sebou do postele. Jestli má být večer svěží, musí se vyspat. Usínala s příjemnou myšlenkou a zároveň otázkou, copak ji čeká.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nemůžu smíchy psát :D

(Elleanor, 21. 10. 2007 15:47)

Já jsem totálně v tranzu :D:D:D Myslím, že jsem celý tento díl úplně prosmála :D snad v každé druhé větě byla super hláška :D že nechci odletět, Kečupos nebo Ceasper (což s tím Ceasprem bylo fakt trefný :D:D). Prostě to nemělo chybu :D Jo a ten zvrat, že ji bude trénovat Juri - mazéééc :D
Jde ouplně vidět, jak se prostě lepšíš :) V každém díle jsou vtipné scény na zasmání, šokující odhalení nebo překvapení a na konci něco, na co se může čtenáře těšit (teď to je to s tím Leonem) ... prostě senzační - nemám slov :))

:D heh

(Jaheira, 20. 10. 2007 18:46)

Jé hezkí :D ale teda v tom dílu toho moc nebylo :( jinak super jako vždy ;) jak jinak taky žé? :D a jdu na další díl ;) ale jako myslím, že by se to obešlo i bez Juriho :D

:-)

(Arkela, 20. 10. 2007 1:16)

Konečně. Adri prosímnapiš co nejdřív pokráčko, potřebuju a chci vědět co se stane na pláži,protože jak tě znám tak to bude určo moc zajímavý...
Ale jinak moooc pěkný...

:D

(Herwen, 19. 10. 2007 22:24)

Super akorát se mi o potom trošku plantá dohromady :D. Ale jsem ráda, že zase píšeš i tohle pokračování ;). Aspoň mám nějakou kvalitní četbu :)

Leon a jeho svůdný hrudník xD

(Nime, 19. 10. 2007 22:07)

já ci pokráčko,jsem totiž zvědavá O_o
Jestli to bude zítra to pokráčko tak tě zabombarduju komentářema xDDD